


- Úvod
- BARVY
- SOKRATES
- LAZURIT PLUS
- Sokrates Lazurit PLUS 0.7kg mango 071600016
Sokrates Lazurit PLUS 0.7kg mango 071600016
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Sokrates Lazurit PLUS 0.7kg mango 071600016na Prodejne 3 ks279,00 Kč/ ks230,58 Kč bez DPH
SOKRATES Lazurit PLUS 0.7kg Mango
Středněvrstvá lazura alkydová k nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí na bázi hybridního alkydu. Nátěr je dokonale rezistentní k napadení houbami a pod. Penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody. Obsahuje standardně UV filtr. Je určena především k nátěrům oplocení, opláštění budov, spolu s Lazuritem FORTE roubenek, pergol, zahradního nábytku, oken a dveří na chalupách, vnitřního obložení, podhledů a podobně. Má vysokou životnost, příjemný voskově sametový povrch, odolnost k odlupování a dokonalou světlostálost. Nátěrová hmota není určena pro přímý styk s potravinami, krmivy a pitnou vodou!
- příjemný sametový povrch
- penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch
- silně odpuzuje vodu
- chrání nátěrový film dřeva
- obsahuje UV filtr a stabilizátor nátěrové hmoty
- splňuje ČSN EN 71-3, hračky a výrobky pro děti
- povrch odolává napadení plísněmi. Brání jejich dalšímu prorůstání do dřevěného podkladu
Vydatnost:
jeden nátěr 10 - 12 m²/1 kg
Ředidlo:
Voda.
Čištění nářadí:
Vodou, zaschlou barvu lze odstranit organickými ředidly
Použití:
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo je určen k vrchním nátěrům venkovního dřevěného obložení budov, vchodových dveří, ale i oken chalup, včetně pergol, zahradního nábytku, plotů, zábradlí apod. V interiérech se používá k nátěrům podhledů, obložení stěn, trámů v podkroví, ale i nábytku, který není příliš namáhán na oděr, výplní zábradlí a podobně. Vhodný na hračky pro děti. Povrch pro venkovní použití vždy zdrsněte brusným papírem č. 60-80. Hladký povrch dřeva je nevhodný. Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo není trvale pochozí, to znamená – trvalý provoz. Lazurit Plus může být použitý pro hobby účely jako napouštědlo pod vrchní nátěrové hmoty. Při tomto použití se Lazurit Plus ředí vodou v poměru 2:1 až 1:1.
Nanášení:
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo se nanáší štětcem, stříkáním a válečkem při minimální teplotě nátěrové hmoty, vzduchu i podkladu + 10 °C. Doporučená teplota pro aplikaci: + 18 °C až + 23 °C.







